Kurumsal
Kurumsal

 

 

 

Geliştirdiği güçlü projelerini yüksek iş hacmine dönüştüren Elit İnşaat başarılarını kısa zamanda sektörün zirvesine taşıdı. Tecrübesi ve vizyonu ile güven inşa eden yapılara imza atan Elit İnşaat butik avm projesi ile yeni bir  yatırıma imza atarak, Beylikdüzü bölgesinde  bir ilki daha gerçekleştiriyor. 

 

Misyon

 

 

E l i t   C A D D E ;  Farklı  mimarisi ile Beylikdüzü’nün ilk ve tek çarşısı olma özelliği taşıyor.

Beykent’in merkezinde; Kurumsal firmaların bulunduğu, yayaların ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgededir.

Tek kat üzerine kurulu olan Elit CADDE, 25 m2’den 190 m2’ye kadar 135 adet dükkândan meydana gelmektedir. Farklı büyüklükte sunduğu dükkanlar ve marka karması ile butik avm özelliği taşımaktadır.

Elit Cadde; Yürüyüş yolu ve ışıklandırması ile bölgede farklı bir yapıya sahip, kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor.

Vizyon

 

Beylikdüzü halkının yeni alışveriş merkezini planlayan Elit İnşaat’ın  amacı; Beylikdüzü bölgesinin  bütün ihtiyaçlarını karşılayacak butik bir çarşı ile hizmet etmek. Elit Cadde, Butik çarşı  konseptindeki mağazalarıyla, kaliteyi uygun fiyatlarla ziyaretçilerinin hizmetine sunuyor. Çocuklu ailelerin de en çok tercih ettiği yaşam merkezlerinden biri olmayı hedefliyor. 

Konumu, 5 farklı şehrin mimarisi, birbirinden değerli mağazaları ile yeni yaşam kültürü, bölgeye renk katmaktadır